108066136_583072232354975_86196571192469
אודות

קרמיקה בפרישמן

סטודיו "קרמיקה בפרישמן" נפתח בשנת 2017 והביא את אהבת הקרמיקה היישר למרכז תל אביב: מפיזור פלאיירים ברחובות הסובבים את הסטודיו, התקבצו להם בקבוצות הערב והבוקר אנשים מרקעים ותחומי עניין שונים, אבל עם דבר אחד משותף - והוא הצורך והרצון ליצור.

 

אצלנו בסטודיו יש מקום לכולם: מי שמעולם לא נגעו בחימר ועד כאלה שהספיקו להכין כד או שניים. סביב שולחן העבודה נפגוש חברים ממגוון תחומי עיסוק ובגילאים שונים, שמחפשים לקחת פסק זמן מהיומיום וליהנות מעשייה פרטית, ליצור שיח מעניין, וכמובן - לעבוד עם החומר!

 

צוות הסטודיו

אמן, מורה או מדריך? מורי הסטודיו הם גם וגם. הם אמנים בעצמם ומציגים בתערוכות, הם מעצבים, ולא פעם תמצאו אותם נעזרים אחד בשני. הם יוצרים שיתופי פעולה ומשתפים ידע מקצועי, כי תחום הקרמיקה רחב כל כך ומכיל ידע אינסופי.

 

כל אלה, בשילוב האהבה לחומר ובזכות הליווי האישי, הופכים את סטודיו קרמיקה בפרישמן לסטודיו מקצועי ביותר, שבכל יום קורים בו דברים חדשים.

 

 

 

 

 

 

הסטודיו מנוהל על ידי נועה צ'רניחובסקי,  בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית בבצלאל, בעלת תעודת הוראה באמנות מבית הספר לחינוך באוניברסיטה העברית וסטודנטית לתואר שני ב-Royal College of Art, לונדון. נועה בעלת 10 שנות ניסיון בהוראת והדרכת אמנות למגוון אוכלוסיות במסגרות שונות, וכיום אמנית קרמיקה פעילה החייה ויוצרת במרכז תל אביב.


נועה מאמינה כי סביבת עבודה חיובית היא נקודות מוצא חשובה לכל אדם המעוניין ליצור ולהתפתח. לכן, הסטודיו מהווה "בית" למחקר, חיפוש והתפתחות אישית לכל יוצר ויוצרת בכל גיל תוך שמירה על  אווירה המזמינה לדיאלוג אישי ומקצועי בכל עת.