שעות פעילות

ימים א'-ו' 10:00-12:15, 19:30-21:45

אורך שיעור כשעתיים ורבע

אצלנו לא צריכים להתחייב ליום ושעה קבועים, ההרשמה לשיעורים דינאמית וגמישה ומתבצעת באופן עצמאי דרך האפליקציה של הסטודיו.

שיעורי ניסיון מתקיימים בימי ראשון בשעה 19:30 בערב ושישי בשעה 10:00 בבוקר. הרשמה לשיעורי ניסיון מתבצעת פה באתר  

שיעור הניסיון בעלות 150 ש"ח 

שיעורים למבוגרים

קח את האמנות איתך הביתה

שיעורי המבוגרים מתקיימים בסטודיו בקבוצות קטנות, באווירה ביתית וחברתית.

 

במהלך השיעורים המשתתפים ילמדו טכניקות מגוונות, סגנונות עבודה ושיטות לעיבוד החומר: בנייה במשטחים, בחוליות, לחיצה לתבניות ועוד. כל אלו יאפשרו להגיע למגוון רחב של תוצרים מקוריים, עיצוביים או אמנותיים.

 

עם סיום בניית התוצר וליטושו לקראת צביעה, המשתתפים יוכלו להתנסות ולהכיר מגוון טכניקות לעיטור ולצביעה של החומר באמצעות שימוש בסוגי זיגוג וצבעים שונים.

 

לצד עשייה יצירתית סביב שולחן העבודה, סטודיו קרמיקה בפרישמן מציע למעוניינים ללמוד את טכניקת הקדרות ולהתמקצע בגלגל האבניים (למתחילים ומתקדמים)במסגרת לימוד העבודה בגלגל נכיר את המיומנויות הנדרשות לעיבוד החומר ליצירת מגוון רחב של צורות וכלים לשימושים השונים. נלמד כיצד להתבונן בנפחים, איכויות ומבני צורות של כלים ואובייקטים שניתן ליצור על גלגל האבניים, בכדי לתרגמם לעשייה, ולסיום

נעבוד בשיטות קדרות מקצועיות לעיטור וזיגוג הכלים שיבטיחו לנו תוצרים מרשימים ומוגמרים ביותר.

ההרשמה לשיעורים השונים מתבצעת באפליקציית "קרמיקה בפרישמן" על בסיס מקום פנוי, בהתאם ללו"ז שלכם ומבלי להתחייב לקבוצה מראש.

מעבר לשיעורי הסטודיו הפתוח, מציע סטודיו קרמיקה בפרישמן מגוון שיעורים מיוחדים להעשרה נוספת, התמקצעות, למידת טכניקות ייחודיו כגון שיעורי פיסול פיגורטיבי, קדרות מתקדמים שיעורי עיטור וצביעה שיעורי גלוזרה ועוד..

עקוב אחרינו

צור קשר

כתובת

בן יהודה 97 תל אביב 

03-5550190

©2017 by CeramicInFrishman.

  • Instagram